Tootevalik kauplustes

Mänguasjad:

Müüme laias valikus mänguasju tuntud kaubamärkidelt nagu Gerardo's Toys, Cloud b, B. Toys, Clementoni, Angry Birds, Crayola, Tutis, Kiddieland, LEGO, Playmobil, Hello Kitty, Barbie, Baby Born, Littlest Pet Shop, My Little Pony, Fisher-Price, Frozen, Cars jpm. Karupoeg Puhh mänguasjavalikust leiab igas vanuses laps oma lemmiku.

Beebikaubad: 

Cloud b tootevalikus on kvaliteetsetest materjalidest valmistatud öölambid ja rahustavate helidega kaisuloomad, mis on soovitatud lastearstide poolt. Cloud b öölambid vähendavad hirmu pimeduse vastu ning aitavad õhtul tervel perel paremini uinuda.

Kiddielandi väikelaste tooted, nagu näiteks Disney temaatikaga pealeistumisautod, arstikomplekt, klotsikilpkonn, Noa laev ja tegevuskeskus on tänu oma heale kvaliteedile saanud suure tunnustuse osaliseks ka Inglismaal. Kiddieland tooted on mõeldud lastele vanuses 6-36 kuud. 
Valikus on Tutis 3-1 vankrikomplektid ja Saksamaa firma ABC Design kvaliteetsed vankrid. Lisaks on veel turvatoolid, turvaistmed, söögitoolid, reisivoodid, mähkimismatid, beebikiiged jpm.

Puidust mänguasjad:

Tootevalikus olevad puidust mänguasjad on valmistatud täispuidust ja viimistletud looduslike värvidega. Puidust mänguasjad on arendava iseloomuga ja valmistatud tugevast materjalist, tänu millele on need väga vastupidavad. Valikust võib leida motoorikakeskuseid, tegevuskeskuseid, ehitusklotse, laias valikus rongiradu ja puslesid, tahvleid, nukumaju, kööke jpm.

Vabaajakaubad:

Kevad-suvi hooajaks pakume vabaajakaupu laste poolt armastatud kaubamärkidelt: Gerdardo's Toys, Barbie, Hello Kitty, Angry Birds, Ben 10, Littlest Pet Shop, My Little Pony, Cars, Ferrari jpm. Pakutavate toodete hulgast leiab rulluiske, tõukerattaid, jalgrattaid, ratta- ja uisuvarustust, Jumpy hüppeloomi, Fun Ball hüppepalle jpm.

Tootenäidised:

Karupoeg Puhh Kauplus-Outletis (Salve 2a, Tallinn) müüme laias valikus kvaliteetseid lastekaupade ja mänguasjade tootenäidiseid ning laojääke Saksamaalt. Tooted on tuntud kaubamärkidelt nagu Fisher-Price, Barbie, Chicco, Nikko, Mattel, Hauck, Hello Kitty, Baby Born jpm. Valikus on palju põnevaid mänguasju ja lastetarbeid, mida teistest Eestimaa kauplustest ei leia. Kuna antud kaupade näol on tegemist laojääkide ja näidistega, siis saame neid tooteid pakkuda soodsamate hindadega kui enamik teisi kauplejaid. Kõik meie poolt pakutavad tooted on kontrollitud ning kui tootel peaks ilmnema varjatud viga, siis on kliendi soovil alati võimalik ostetud kaup välja vahetada. Igale olukorrale leitakse alati lahendus.