Tingimused

karupoegpuhh.ee tingimused kehtivad kõigi ostuklientide suhtes võrdselt.
karupoegpuhh.ee esindaja Karupoeg Puhh OÜ ja ostukliendi suhteid reguleerivad Karupoeg Puhh OÜpoolt koostatud üldtingimused ja Eesti Vabariigi poolt kehtestatud õigusaktid.

Karupoeg Puhh OÜ koostatud tingimused:

Tellimistingimused
1.Tellimus vormistatkse karupoegpuhh.ee internetipoest ostu sooritaja (edaspidi Ostja) ja karupoegpuhh.ee esindaja Karupoeg Puhh OÜ (edaspidi Müüja) vahel.
Tellimuse vormistamine on samaväärne Ostu-Müügilepingu sõlmimisega.

1.1 Tellimuse vormistamine

Ostja teeb tellimuse elektrooniliselt, lisades toote virtuaalsesse ostukorvi.
Tellimus vormistatakse hetkest kui Ostja klikkab lingile „Kinnita tellimus”.
Tellimuse kinnitus kuvatakse Ostja arvutiekraanile ning saadetakse märgitud e-mailile.
Müüja edastab Ostjale sooritatud tellimuse arve e-mailile ja kuvab selle ekraanile. Ekraanile kuvatud arve edasise saatuse eest vastutab Ostja, kes võib selle salvestada või välja printida.

Tellimust täites soovitame olla tähelepanelik, et vältida ebatäpsusi andmetes ja tellitavate toodete kogustes. Ostja on vastutav oma tellimuskirja õigsuse ees.

Kui Ostja soovib arve tasuda 50%-lise ettemaksuna, siis palume saata Ostjal ostusoov e-mailile info@karupoegpuhh.ee või helistada telefonil 56 261 262 . 50% ettemaksu puhul koostatakse ostjale eraldi arve ning sõlmitakse eraldi ostu-müügi leping.

1.2 Tellimuse jõustumine

Tellimus jõustub hetkest, kui arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud Karupoeg Puhh OÜ arvelduskontole.


2. Hind

Karupoeg Puhh OÜ e-poe kodulehel müüdavate toodete hinnad on eurodes. Kõik hinnad sisaldavad 20%-ilist käibemaksu.
Kui Ostja sooritab ostu, mille toodete hind jääb alla 29 eur, lisandub hinnale transpordi tasu DPD kullerfirma korral 4,95 €, DPD pakipoodi 2,50€, SmartPosti ja Omniva puhul vastavalt hinnakirjale.
Kui Ostja sooritab ostu, mille toodete hind on üle 29 eur, toimetatakse kaup Ostja poolt märgitud aadressile tasuta.

3. Toodete eest tasumine

Ostja tasub toodete eest vastavalt Karupoeg Puhh OÜ poolt edastatud arvele. Karupoeg Puhh OÜ jätab endale õiguse tellimus ja arve tühistada kui Ostja ei ole tasunud arvet hiljemalt arvel märgitud tasumiskuupäevaks.
Toodete eest tasub Ostja Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele arvel märgitud panka.

4. Kauba kohaletoimetamine ja tarneaeg
Orienteeruvalt on kauba kohaletoimetamise aeg 1 - 21 päeva . Olenevalt, kas toode on laos olemas. Vastav märge laoseisu kohta on märgitud toote juurde.
Tarneaega hakatakse lugema lepingu jõustumise hetkest, punkt 1.2.
Tellitud kauba saadame teele DPD Eesti kullerfirmaga üldjuhul samal tööpäeval.
Kui ülekanne tellitud kauba eest laekub meie arveldusarvele tööpäeval enne kella 14.00, siis toimetab kuller kauba Teile soovitud aadressile juba järgmisel tööpäeval.
Kui ülekanne tellitud kauba eest on laekunud peale kella 14.00, saadetakse kaup teele järgmisel tööpäeval ja jõuab Teieni ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, siis saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.
DPD Eesti saadab Teile SMS -sõnumi, kus Teid teavitatakse paki saabumisest ja kus on kirjas paki number. Teil on võimalus muuta paki kättetoimetamise päeva või aadressi vastates saadetud sõnumile, kui Teil ei ole võimalik pakki vastu võtta tellimuses märgitud aadressil.
DPD toimetab pakid kohale tööpäeviti ajavahemikul 9.00-17.00. Aadressi on võimalik muuta DPD iseteeninduskeskkonnas www.dpdpakk.eu või telefonil 6130012.

Omniva ja Itella SmartPosti vahendusel tooteid tellides postitame paki samal päeval juhul kui makse on meile laekunud kella 12.00, peale seda postitame kauba järgneval tööpäeval. Kauba saabumisest pakiautomaati, teavitatakse klienti sõnumiga, milles on välja toodud paki väljastamiseks kood.


Vigaselt ja mitte selgelt märgitud sihtkoha aadressi mitte leidmisel vastutab kauba hilinemise eest Ostja.
Tooted antakse Ostjale üle koos saatelehega, millele Ostja on kohustatud alla kirjutama.
Enne allakirjutamist soovitame Ostjal toodete pakend ja kogused üle kontrollida. Kui pakend või toode on transpordi käigus vigastatud, tuuakse see tagasi ja asendatakse uue , terve pakendi ja rikkumatta tootega. Hilisemaid pretensioone pakendi osas ja toodete koguses ei rahuldata.


5. Toodete tagastamine ja tellimuse tühistamine
Ostjal on õigus vahetada kättesaadud kaup sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu 14 päeva jooksul. Kauba tagastab Ostja, teavitades selles eelnavalt Müüjat.
Tagastatud kauba pakend ja kaup ei tohi olla mingilgi määral rikutud ja peab olema avamata originaalpakendis. Rikutud pakendis või rikutud toodet ei ole võimalik tagastada. Tagastatud kauba transpordikulu maksab kauba ostja.
Tellimuse tühistamiseks saadab Ostja info@karupoegpuhh.ee e-mailile vastava teate. Teatesse tuleb märkida arve viitenumber, arvelduskonto number ja kauba asukoht.

Kui tagastatud toode on rikutud ja selle põhjus ei ole tingitud Karupoeg Puhh OÜ-st ja kui toodet on Ostja poolt kasutatud mittesihipäraselt, on Karupoeg Puhh OÜ-l õigus tasaarveldada kauba kahju.
Kui Ostja ei nõustu tasaarveldatud summaga, on Ostjal õigus taotleda kauba väärtuse vähenemise kindlakstegemisele sõltumatu ekspert. Sõltumatu eksperdi kulud maksab see pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

6. Garantii ja Tellimuse tagastamine

karupoegpuhh.ee e-poes müüdavate kaupade eest vastutab kauba tootja. Garantiid vahendab kauba maaletooja.

Tootja ei vastuta :
a.) Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest.
b.) Toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.
c.) Toodete kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste/puuduste eest.
Toote nõuetele mitte vastavusest teatada e-mailile info@karupoegpuhh.ee või telefonile 56 261 262.
Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode. Toote tagastamise transpordikulud kompenseerib Müüja.
Ostjale kantakse tagastatud kauba eest toodete eest tasutud summa koos transpordimaksuga Ostja pangakontole 7 - 14 tööpäeva jooksul.
Avastades toote mittesobivuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, 7 päeva jooksul. Kui Ostja on toodet kasutanud ka pärast vea ilmnemist, ei rahuldata Ostja pretensioone.


7. Kliendi konfidentsiaalsus ja muud tingimused

Müüjal ei ole õigus levitada Ostja andmeid.
Müüja ei avalda Ostja andmeid mitte ühelegi teisele isikule ja Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist Müüja andmebaasist.

8. Muud tingimused:
Lisaks Karupoeg Puhh OÜ koostataud tingimustele kaitseb mõlemaid osapooli, nii Ostjat kui Müüjat, Eesti Vabariigi seadused.
Ostja huve kaitseb Tarbijakaitseamet.
Karupoeg Puhh OÜ lahendab arusaamatused oma klientidega rahumeelselt ja läbirääkimiste teel. Kui osapooled siiski ei leia sobivat lahendust, on mõlemal osapoolel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Tallinna linnakohtusse.