Ostuabi

Kuidas osta karupoegpuhh.ee poest?

Toodete valimine

Valige e-poest sobiv toode/tooted. Lisage need ostukorvi klikates toote pildi kõrval oleval nupul "osta". Nupu kõrval lahtrist saate valida toodete koguse, mida saate hiljem ostukorvis ka muuta.

Tellimuse vormistamine

*Kui soovitud tooted on valitud, liikuge ostukorvi. Seal on ülevaade Teie tellimusest. Sooduskupongi puhul tuleb see sisestada lahtrisse "Sisesta oma sooduskupong" ning vajutada "OK"

*See järel tuleb valida saatmismeetod: DPD, DPD Pickup, Omniva, Itella Smart Post või Tulen kaubale ise järgi. Lisaks tuleb kindlasti ära määrata ka pakiautomaadi või poe asukoht, kuhu kaupa soovite.

*Järgmiseks on vaja täita kontaktandmed. Kõik tärniga märgitud väljad on kohustuslikud. Peame oluliseks ka märkida, et kui olete juba eelnevalt meie e-poodi registreerunud, siis sama e-maili aadressi Te kasutada ei saa. Sellisel juhul peaksite lihtsalt sisse logima. Kui vajalikud andmed on sisestatud, kinnitage see, vajutades nuppu "Salvesta"

*Nüüd ilmub Teile tekst "", mille ette peaksite linnukese tegema. Palume kindlasti tutvuda meie kasutustingimustega.

*Järgmiseks tulevad nähtavale panga lingid, mille seast saate valida endale sobiva ning Teid suunatakse panka maksma.

  -Kui Teil ei ole meie poolt pakutavat panka, siis tuleks valida "Maksan panga ülekandega". See järel suutatakse Teid tellimuse kokku võtte juurde, kus saate oma tellimuse kinnitada vajutades "Kinnita tellimus" nupule. Kokkuvõte saadetakse Teile e-mailile ning selle alusel saate ka ülekande soovitud pangast teha. Kõik vajalik info on kirjas olemas (kuhu ja kellele makse tegema peab).

Maksmine

Toodete ja transpordi eest tasutakse pangalingi kaudu või arve alusel arvel märgitud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele.

Karupoeg Puhh OÜ-l on õigus tellimus tühistada, kui makse pole laekunud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele hiljemalt arvel märgitud kuupäevaks.

Tellimust asutakse täitma pärast makse laekumist.

Kui Ostja soovib arve tasuda 50%-lise ettemaksuna, siis palume saata Ostjal ostusoov e-mailile info@karupoegpuhh.ee. Ettemaksu puhul koostatakse Ostjale soovikorral eraldi arve.

Transport

Tellitud kauba toimetame DPD kulleriga Ostja poolt märgitud aadressile, Ostja poolt valitud lähimasse DPD Pickup punkti, Itella SmartPOST või Omniva  pakiautomaati. Tellitud kaubale võib järele tulla ka ise.

* Kulleriga koju või tööle – 4,95 €, alates 29 € transport tasuta.

Saadame kauba koostöös kullerfirmaga DPD Eesti Ostjale koju tellimusele järgneval tööpäeval. DPD kuller toimetab saadetise järgmisel tööpäeval, kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 13:00. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud tööpäeval pärast kella 13:00, postitame tellimuse järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.

Tellimust edastades arvestage palun pakkide kättetoimetamise aegadega, mis on tööpäevadel 9:00-17:00ni. Kui Te olete sel ajal tööl, märkige Saaja andmetesse töökoha aadress, et tagada kauba kiire ja tõrgeteta kättetoimetamine.

* DPD Pickup on mugav viis tellida oma pakk just sinna, kuhu sulle kõige mugavam on. DPD Pickup'i valikus on nii pakiautomaadid kui ka pakipoed. Saatekulu 2.50 €, alates 29 € transport tasuta.

Koostöös DPD kullerfirmaga toimetame pakid kohale ka lähimasse DPD pickup punkti. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 13:00, toimetatakse pakk sihtkoha pakipoodi juba järgmisel tööpäeval. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud tööpäeval pärast kella 13:00, postitame tellimuse järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja pakipunkti jõuab kaup teisipäeval.

* Itella SmartPOST pakiautomaati – saatekulu vastavalt Itella SmartPOSTi tavahinnakirjale, alates 29 € transport tasuta

Saadame kauba koostöös Itella SmartPOSTiga Ostja poolt viidatud lähimasse SmartPOST pakiautomaati. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 12:00, toimetatakse pakk sihtkoha pakiautomaati juba järgmisel tööpäeval. Saaremaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval, Hiiumaale 3 korda nädalas. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS-teade ning isiklik uksekood. Kood tuleb sisesta pakiautomaati ning seejärel avaneb kapp Ostjale saadetud pakiga. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.

*Omniva pakiautomaati - saatekulu vastavalt Omniva tavahinnakirjale, alates 29 € transport tasuta

Saadame kauba koostöös Omnivaga Ostja poolt viidatud lähimasse Omniva pakiautomaati. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 12:00, toimetatakse pakk sihtkoha pakiautomaati juba järgmisel tööpäeval. Saaremaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval, Hiiumaale 3 korda nädalas. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS-teade ning isiklik uksekood. Kood tuleb sisesta pakiautomaati ning seejärel avaneb kapp Ostjale saadetud pakiga. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.

* Kauplusesse ise järele – 0 € Tellitud kaubale võib Ostja järele tulla ka ise, mistõttu tellimusele transpordi tasu ei lisandu. Kauba saab kätte vastavalt Ostja poolt viidatud Karupoeg Puhhi kauplusest pärast teavituse saamist Ostja e-mailile.

Tarneaeg

Tellitud kauba saadame teele DPD Eesti kullerfirmaga ning AS Eesti Postiga (Omniva) üldjuhul juba samal tööpäeval. Orienteeruv tarneaeg on 1-3 päeva. Tavaliselt toimetatakse kaup kliendini aga juba järgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.

SmartPOST pakiautomaadi vahendusel saadetud kauba orienteeruv tarneaeg on 1-3 päeva. Mandri-Eestis toimub paki transport sihtkoha pakiautomaati tavaliselt juba järgmisel tööpäeval, Saaremaale jõuavad pakid 1 päev hiljem ning Hiiumaale 3 korda nädalas.

Kui toote juures on märge "tellimisel", siis selle kauba tarneaeg on kuni 60 päeva.

Jõulude eel ja kampaaniate järgselt võib tarneaeg pikeneda kuni 7 tööpäevale.

Kauba tagastamine ja tellimuse tühistamine

Ostjal on soovikorral õigus kaup vahetada sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu või mittesobivuse korral kaup tagastada 1 - 14 päeva jooksul. Tagastatud kauba pakend ega kaup ei tohi olla mingil määral rikutud ja kaup peab olema avamata originaalpakendis. Kauba tagastamisel ei tagastata kauba transpordikulu. Garantiivigade eest vastutab kauba tootja.

Tingimused

pood.karupoegpuhh.ee tingimused kehtivad kõigi ostuklientide suhtes võrdselt.

pood.karupoegpuhh.ee esindaja Karupoeg Puhh OÜ ja ostukliendi suhteid reguleerivad Karupoeg Puhh OÜ poolt koostatud üldtingimused ja Eesti Vabariigi poolt kehtestatud õigusaktid.

Karupoeg Puhh OÜ koostatud tingimused:

1. Tellimistingimused

Tellimus vormistatakse pood.karupoegpuhh.ee internetipoest ostu sooritaja (edaspidi Ostja) ja pood.karupoegpuhh.ee esindaja Karupoeg Puhh OÜ (edaspidi Müüja) vahel.

Tellimuse vormistamine on samaväärne Ostu-Müügilepingu sõlmimisega.

1.1 Tellimuse vormistamisel teeb Ostja tellimuse elektrooniliselt, lisades toote virtuaalsesse ostukorvi.

Tellimus vormistatakse hetkest, kui Ostja vajutab lingile „Kinnita tellimus”.

Tellimuse kinnitus kuvatakse Ostja arvutiekraanile ning saadetakse Ostja poolt märgitud e-mailile.

Sooritatud tellimuse arve edastab Müüja Ostja e-mailile ja kuvab selle ekraanile. Ekraanile kuvatud arve edasise saatuse eest vastutab Ostja, kes võib selle salvestada või välja printida.

Tellimust täites soovitame olla tähelepanelik, et vältida ebatäpsusi andmetes ja tellitavate toodete kogustes. Ostja on vastutav oma tellimuskirja õigsuse ees.

Kui Ostja soovib arve tasuda 50%-lise ettemaksuna, siis palume Ostjal saata ostusoov e-mailile info@karupoegpuhh.ee. Ettemaksu puhul koostatakse Ostjale eraldi arve.

1.2 Tellimuse jõustumine

Tellimus jõustub hetkest, kui arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud Karupoeg Puhh OÜ arvelduskontole.

2. Hind

Karupoeg Puhh OÜ e-poe kodulehel müüdavate toodete hinnad on eurodes. Kõik hinnad sisaldavad 20%-list käibemaksu

Kui Ostja sooritab ostu, mille toodete hind jääb alla 29 € , lisandub hinnale transpordi tasu 4,95 € DPD kulleri puhul, DPD Pickup punkti valikul 2.50€ või vastavalt Omniva ja Smart Posti hinnakirjale..

Kui Ostja sooritab ostu, mille toodete hind on üle 29 € , toimetatakse kaup Ostja poolt märgitud aadressile tasuta.

3. Toodete eest tasumine

Ostja tasub toodete eest vastavalt Karupoeg Puhh OÜ poolt edastatud arvele. Karupoeg Puhh OÜ jätab endale õiguse tellimus ja arve tühistada, kui Ostja ei ole tasunud arvet hiljemalt arvel märgitud tasumiskuupäevaks.

Toodete eest tasub Ostja Karupoeg Puhh OÜ arveldusarvele arvel märgitud panka.

4. Kauba kohaletoimetamine ja tarneaeg

Orienteeruvalt on kauba kohaletoimetamise aeg 1-30 päeva. Olenevalt sellest, kas toode on laos olemas. Vastav märge laoseisu kohta on märgitud toote juurde. Laos oleva kauba tarneaeg on 1-3 päeva. Tarneaega hakatakse lugema lepingu jõustumise hetkest, punkt 1.2.

DPD kullerteenuse puhul saadame tellitud kauba kulleriga teele samal tööpäeval, kui ülekanne tellitud kauba eest laekub meie arveldusarvele tööpäeval enne kella 13:00. Ostjani jõuab pakk järgmisel tööpäeval. Tellimuse esitamisel laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval. DPD kuller toimetab pakid kohale tööpäeviti ajavahemikul 9.00-17.00.

DPD Eesti saadab Teile SMS-sõnumi, kus Teid teavitatakse paki saabumisest ja kus on kirjas paki number. Kui Teil ei ole võimalik pakki vastu võtta tellimuses märgitud aadressil, on Teil võimalus muuta paki kättetoimetamise päeva või aadressi DPD iseteeninduskeskkonnas www.dpdpakk.eu või telefonil 6130012. Vigaselt ja mitte selgelt märgitud sihtkoha aadressi mitte leidmisel vastutab kauba hilinemise eest Ostja.

Tooted antakse Ostjale üle koos saatelehega, millele Ostja on kohustatud alla kirjutama. Enne allakirjutamist soovitame Ostjal toodete pakend ja kogused üle kontrollida. Kui pakend või toode on transpordi käigus vigastatud, tuuakse see tagasi ja asendatakse uue, terve pakendi ja rikkumata tootega. Hilisemaid pretensioone pakendi osas ja toodete koguses ei rahuldata.

Itella SmartPOSTi ja Omniva vahendusel tellitud kaup toimetatakse Ostja poolt valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul.

Paki saabumisel pakiautomaati, saadetakse Ostjale SMS-teade paki saabumise kohta koos pakiautomaadi uksekoodiga. Uksekoodi sisestamisel pakiautomaadi arvutisse avaneb pakki sisaldava kapi uks. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.

Itella SmartPOST pakiautomaadid asuvad suuremates kaubanduskeskustes üle Eesti. NB! Ära kustuta Itella SmartPOSTi turvakoodi oma telefonimälust enne, kui 14-päevane tagastusõiguse periood on möödunud – kauba tagastamisel saad kasutada sama pakiautomaati sama koodi alusel.

Ostja võib kaubale järele tulla ka ise. Tellitud kaupa on võimalik kätte saada Ostja poolt valitud Karupoeg Puhhi kauplusest.

5. Toodete tagastamine ja tellimuse tühistamine Ostjal on õigus vahetada kättesaadud kaup sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu või mittesobivuse korral kaup tagastada 14 päeva jooksul. Kauba tagastab Ostja, teavitades sellest eelnevalt Müüjat. Tagastatud kauba pakend ja kaup ei tohi olla mingil määral rikutud. Rikutud pakendis või rikutud toodet ei ole võimalik tagastada.

Tellimuse tühistamiseks saadab Ostja e-mailile info@karupoegpuhh.ee vastava teate. Teatesse tuleb märkida arve viitenumber, arvelduskonto number ja kauba asukoht.

Kui tagastatud toode on rikutud ja selle põhjus ei ole tingitud Karupoeg Puhh OÜ-st ja kui toodet on Ostja poolt kasutatud mittesihipäraselt, on Karupoeg Puhh OÜ-l õigus tasaarveldada kauba kahju. Kui Ostja ei nõustu tasaarveldatud summaga, on Ostjal õigus taotleda kauba väärtuse vähenemise kindlaks tegemisele sõltumatu ekspert. Sõltumatu eksperdi kulud maksab see pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

6. Garantii ja tellimuse tagastamine karupoegpuhh.ee e-poes müüdavate kaupade eest vastutab kauba tootja. Garantiid vahendab kauba maaletooja.

Tootja ei vastuta:

a) ostja poolt rikutud toote halvenemise eest;

b) toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest;

c) toodete kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Toote nõuetele mittevastavusest teatada e-mailile info@karupoegpuhh.ee.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode. Toote tagastamise transpordikulud kompenseerib Müüja.

Ostjale kantakse tagastatud kauba eest tasutud summa koos transpordimaksuga Ostja pangakontole 7-14 tööpäeva jooksul.

Avastades toote mittesobivuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult 7 päeva jooksul. Kui Ostja on toodet kasutanud ka pärast vea ilmnemist, ei rahuldata Ostja pretensioone.

7. Kliendi konfidentsiaalsus ja muud tingimused

Müüjal ei ole õigus levitada Ostja andmeid.

Müüja ei avalda Ostja andmeid mitte ühelegi teisele isikule ja Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist Müüja andmebaasist.

8. Muud tingimused

Lisaks Karupoeg Puhh OÜ koostatud tingimustele kaitseb mõlemaid osapooli, nii Ostjat kui Müüjat, Eesti Vabariigi seadused. Ostja huve kaitseb Tarbijakaitseamet.

Karupoeg Puhh OÜ lahendab arusaamatused oma klientidega rahumeelselt ja läbirääkimiste teel. Kui osapooled siiski ei leia sobivat lahendust, on mõlemal osapoolel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Tallinna linnakohtusse.