Meie kauplused

Siin on meie poodide kontaktid, võtke meiega ühendust:

Poe nimiPoe aadressAvatud:
Tallinn - Stroomi Kaubanduskeskus Tuulema 20 / Madala 5a 10315 Tallinn

Telefon: 56888505
E-mail: stroomi@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-21.00
L: 10.00-21.00
P: 10.00-21.00
Tallinn - Kauplus-Outlet Salve 2a 11612 Tallinn

Telefon: 5620 2201
E-mail: tallinn@karupoegpuhh.ee

20.08 avatud 10.00-15.00
E-R: 10.00-19.00
L: 10.00-17.00
P: 10.00-17.00
Pärnu - Port Artur 2 Port Artur 2, III KORRUS, Lai 11 Pärnu 80010 Pärnu

Telefon: 510 6955
E-mail: parnu@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-20.00
L: 10.00-20.00
P: 10.00-18.00
Haapsalu - Rannarootsi Kaubanduskeskus Rannarootsi tee 1 90404 Haapsalu

Telefon: 5650 6509
E-mail: haapsalu@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-19.00
L: 10.00-19.00
P: 10.00-18.00
Tartu - Eedeni Kaubanduskeskus Kalda tee 1c 50703 Tartu

Telefon: 56466900
E-mail: tartu@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-21.00
L: 10.00-21.00
P: 10.00-21.00
Rakvere - Rakvere Põhjakeskus Haljala tee 4 44415 Rakvere

Telefon: 56888518
E-mail: pohjakeskus@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-20.00
L: 10.00-20.00
P: 10.00-20.00
Viljandi - UKU Kaubanduskeskus Tallinna 41 71013 Viljandi

Telefon: 5620 2331
E-mail: viljandi@karupoegpuhh.ee

20.08 Kauplus suletud
E-R: 9.00-19-00
L: 9.00-17.00
P: 10.00-15.00
Tartu - Kvartali Keskus Riia 2 51013 Tartu

Telefon: 56966603
E-mail: kvartal@karupoegpuhh.ee
E-R: 10:00-21:00
L: 10:00-21:00
P: 10:00-19:00
Tallinn - Sikupilli Kaubanduskeskus Tartu mnt. 87 10112 Tallinn

Telefon: 56840551
E-mail: sikupilli@karupoegpuhh.ee
E-R: 10:00-21:00
L: 10:00-21:00
P: 10:00-21:00
Tallinn - Magistrali keskus Sõpruse pst 201/203 13419 Tallinn

Telefon: 56966890
E-mail: magistral@karupoegpuhh.ee
E-R: 10:00-21:00
L: 10:00-21:00
P: 10:00-19:00
Pärnu Beebi Port Artur 2, III KORRUS, Lai 11 Pärnu 80010 Pärnu

Telefon: 56840554
E-mail: parnubeebi@karupoegpuhh.ee
E-R: 10.00-20.00
L: 10.00-20.00
P: 10.00-18.00