Hulgimüük

Alates 2008. aastast tegeleb Karupoeg Puhh OÜ mänguasjade ja lastekaupade hulgi- ja jaemüügiga kogu Euroopas. 

Aastatepikkune hulgi- ja jaemüügi kogemus Euroopa turul on andnud meile vajalikud teadmised ja oskused, et suudaksime oma klientidele sujuvat ja usaldusväärset koostööd pakkuda.

Lai tootevalik

Karupoeg Puhh OÜ kaubavalikusse kuuluvad paljud maailmas hästi tuntud tootjate kaubamärgid: 

  • Gerardo's Toys, Cloud b, B. Toys, Angry Birds, Crayola, Tutis, Kiddieland, Bayer Design, Battat, Llorens, OKT, jpt.
  • Alates 2013. aastast oleme Cloud b toodete ainus ametlik esindaja ja edasimüüja Baltikumis.
  • Alates 2014. aastast oleme B.Toys kaubamärgi ametlik ainuesindaja Eestis ning alates 2016. aastast terves Baltikumis.

Täiustame ja kohandame pidevalt oma kaubavalikut vastavalt klientide soovidele ja vajadustele, et ka kõige pretensioonikam lõpptarbija leiaks oma lemmiku meie toodete seast.

Edasimüüjad

Aastatega oleme leidnud palju häid koostööpartnereid, tänu kellele on meie kvaliteetsed tooted saanud järjest rohkem lapsi rõõmustada. Väärtustame igat klienti, nii suurt kui ka väikest ning anname endast parima, et koostöö oleks sujuv ja mõlemale osapoolele kasulik. 

Meie edasimüüjad Eestis: Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Prisma Peremarket, Selver, K-Rauta, Beebicenter, Rahva Raamat, Apollo, Pisipere kauplused, Saaremaa Kaubamaja, Coop Kaubanduse AS, Saaremaa Tarbijate Ühistu, Harju Tarbijate Ühistu, Tartu Tarbijate Kooperatiiv, Järva Tarbijate Ühistu, Haapsalu Tarbijate Ühistu, Hiiumaa Tarbijate Ühistu, Võru Tarbijate Ühistu, Põlva Tarbijate Ühistu, Tõrva Tarbijate Ühistu, Viljandi Tarbijate Ühistu, Expert jpt. Lisaks teeme ka koostööd mitmete internetikaubamajadega nagu ON24, Hansapost, Shoppa, Kodupluss jt.
Samuti on meil palju edasimüüjaid ka Lätis ja Leedus.

Tule ja tutvu hulgimüügi tootevalikuga Karupoeg Puhhi näidiste saalis. Ootame Teid külla Tallinna kesklinnas, Sikupilli kaubanduskeskuse kõrval, Tartu maantee 87D (Peugeot keskuse maja 2. korrus).

Näidiste saali külastus palume eelnevalt ette broneerida:

+372 512 3068annaliisa@karupoegpuhh.ee

Hulgimüük ja lisainfo: 

Anna-Liisa Peetmaa
Hulgimüük
+372 512 3068 
annaliisa@karupoegpuhh.ee

Mailis Otsa
Hulgimüügijuht
+372 5685 0580
mailis@karupoegpuhh.ee