E-poes saadaval uus valik vankreid!

Karupoeg Puhhi e-poe vankrite valikusse on lisandunud mitmed uued mudelid ja värvid, nii et iga värske ema leiab enda ja lapse vajadustele vastava sõiduvahendi.
Täesti uus toode on Tutis Aero 2in1, mille komplekti kuuluvad kookon, jalutuskäru, vihmakile, beebitarvete kott ning isegi topsihoidja. Lisaks on beebitarvete kotis olemas termotasku piimapudeli jaoks ning väike tekike. Vankril on kergesti kokkupandav alumiiniumraam, geeliga täidetud hooldusvabad rattad, kookosmadrats ning kasutatud on vaid parimaid materjale. Antud mudel on saadaval seitsmes eri värvis. Natuke luksuslikum versioon on Tutis Aero Leather 3in1, mis sisaldab lisaks kookonile ja jalutuskärule ka turvahälli ning on saadaval kolme tooni nahas.
Teine värskenduskuuri läbinud mudel on Tutis Mimi Style 3in1 komplekt, mille valikusse on lisandunud lausa 8 uut värvikombinatsiooni! Vanker on tehtud võimalikult kergeks ning lihtsalt manööverdatavaks – alumiiniumraamil on 4 amortisaatorit, õhkkummrattad ning pöörlevate esirataste süsteem. Jalutuskäru ja turvahälli saab kasutada raamil kahes istumissuunas ning lükkesang on reguleeritava kõrgusega. Mimi Style komplekti kuuluvad kõikmõeldavad lisad – beebitarvete kott, jalakott, lukuga pakikorv, sääsevõrk, vihmakile ja kookosmadrats.
Ka ABC Design on uuendanud mitme mudeli puhul nii kangavalikut kui kasutusmugavust – kõigil mudelitel on muutunud vankri kokkupanemise mehhanism ning katus on mõnusalt pikendatav, et päike ja tuul ei pääseks lapse und segama. Esiletõstmist väärib aga veebruari teisest poolest tellitav Salsa 4 mudel, mille jalutuskäru osa kaalupiiriks on märgitud lausa 25kg tavapärase 15 asemel. Rõõmusõnum ka neile, kes on otsinud kookoni mugavust, kuid pole soovinud täiskummist rattaid – ABC Design on välja tulnud uue mudeliga Tereno 4, milles on ühendatud Turbo mudelite parimad omadused õhkkummratastega.
Lähemalt saate vankrite valikuga tutvuda siin.